NÁJDI SI PRIATEĽOV S APLIKÁCIOU TRIPASKY NA DOBROM FESTIVALE

NÁJDI SI PRIATEĽOV S APLIKÁCIOU TRIPASKY NA DOBROM FESTIVALE Podobne ako minulý rok, aj tentokrát sme si pre vás pripravili super vychytávku. S aplikáciou Tripasky získaš všetky info o programe zdarma priamo do svojho mobilu, nájdeš svojich kamarátov na prehľadnej mapke a môžeš spoznať nových ľudí. Aplikácia slúži ako sprievodca festivalom aj mimo neho, keďže ponúka zoznam tých najlepších aktivít a eventov v okolí.

Tripasky Local Experiences je slovenská apka, ktorá spája ľudí vďaka zážitkom. Je osobným sprievodcom novými miestami. Ľudia sa chcú počas cestovania dozvedieť viac o kultúre, krajine a miestnych obyvateľoch. Tripasky mení klasický turizmus a dáva cestujúcim šancu preskúmať mesto inak. Spája cestujúcich s miestnymi ľuďmi, ktorí ponúkajú zaujímavé zážitky a najlepšie starostlivo vybrané miestne spoločnosti, ktoré ponúkajú aktivity.

Tripasky Local Experience je už 2 roky dostupná na Google play store s množstvom užívateľov, uskutočnených eventov a partnerov. Táto praktická a moderná aplikácia použitím inovatívnych funkcií ponúka možnosť zoznámiť sa s novými ľuďmi, nájsť svojich kamarátov na prehľadnej mapke priamo na festivale a pritom umožňuje mať všetky informácie o kapelách a aktuálnom programe festivalu vždy po ruke. Aplikáciu si môžu návštevníci stiahnuť zdarma do svojich zariadení s operačným systémom Android TU, pričom ihneď po stiahnutí môžu spoznávať okolie a nových ľudí, prípadne priamo na festivale si dohodnúť stretnutie, ak ich zaujme niektorá časť programu alebo sa len budú chcieť stretnúť na pivku, či dobrej káve.

Základom aplikácie je interaktívna mapka, na ktorej si návštevník môže jednoducho prezerať polohu svojich priateľov a už sa viac nemusia hľadať v dave.

Keďže aj tento rok budú zriadené wi-fi hotspoty v rámci vybraných miest areálu prírodného kúpaliska Delňa, aplikáciu bude možné bez akýchkoľvek problémov stiahnuť si aj priamo na festivale.

Dobrý festival tento rok oslavuje svoje desiate výročie a pri tejto príležitosti je jeho žánrové zloženie asi najpestrejšie od svojho založenia. Okrem Davida Hasselhoffa svoju účasť potvrdila charizmatická americká speváčka LP, brazílska metalová legenda Sepultura, ale aj nováčik na popovej hudobnej scéne Graham Candy. Ďalej sa v priebehu troch dní od 16. – 18.6.2017, predstavia IMT SMILE, Kandráčovci, Chiki liki tu-a, Heľenine oči, Peter Nagy, z Čiech dorazia Čechomor, Xindl X a minus123minut, príde aj Zuzana Smatanová, Žena z lesoparku, Živá voda, Horkýže slíže, Zóna A, Slobodná Európa, The Paranoid, Sveťo Korbeľ & Personál, VEC, N3O Akustika, Sima Martausová, Metropolis, Peter Bič Project v špeciálnej spolupráci s anglickým producentom DARIO G, ElevenHill, Ravenclaw ft. Kai Hansen, Dereš, Zoči voči, Bod omylu, Tásler Pufo Band, Atmosferik, Temple, Papyllon, No Brake, Kristián Dufinec & Iconito, White Monkeys Band, Caliber X, Groovin Heads, DUALL, Philip TBC a mnohí ďalší! V sobotu večer sa tanečnej aréne bude konať veľká narodeninová párty pod vedením slovenskej DJ-skej formácie „BACK2LOVE“!

Viac info: www.dobryfestival.sk a facebook.com/dobryfestival

Jednodňové vstupenky aj výhodné permanentky v predaji v sieti ticketportal.