IMT Smile

IMT Smile

Naozajstná koncertná kapela – veľký sen bratov Táslerovcov sa začal plniť v slovenskom hudobnom Seattli, v Prešove v deväťdesiatych rokoch. Iniciály ich mien a priezviska dali názov skupine IMT Smile a tvoria jej základné piliere. V súčasnosti je to jedna z najúspešnejsích slovenských kapiel. Hudba im dáva energiu, je ich každodenným impulzom a vidia v nej zmysel života už takmer 20 rokov. Bratov Ivana a Mira nerozdelili ani nástrahy šoubiznisu a bok po boku spolupracujú od vzniku kapely.

Majú za sebou mega úspešný projekt IMT SMILE a Lúčnica "Made in Slovakia", ktorý dovedna videlo a zažilo viac ako 100 tisíc fanúšikov. V roku 2016 chystá IMT SMILE ďalšie projekty, zahrá niekoľko akustických koncertov, napr. aj v Prahe, či Londýne a je nám cťou, že pre náš DOBRÝ FESTIVAL si pripravili špeciálny program, v rámci ktorého sa napr. ako hosť predstaví PETER LIPA, či Katka Knechtová.

Aktuálna zostava IMT SMILE: Ivan Tásler - spev, gitary, Miro Tásler - klávesy, Ivan Kormaňák - bicie, Peter Bartoník - basgitara, Tomáš Slávik - gitara, Mário Gapa Garbera - saxofón.